Şirket Profili

RFQ rulman Co Ltd 2006 yılında kurulmuş profesyonel bir rulman üreticisi ve üretim rulmanlar devreye girer.

Shandong Liaocheng RFQ rulman Co, Ltd anakara Çin duman dükkanda yer almaktadır. Üretim şirketleri Bilyalı yatakların, konik makaralı rulmanlar, silindirik rulmanlar, rulman, küresel makaralı rulmanlar, tek sıralı eğik bilyalı rulman, çift sıralı eğik bilyalı rulman, makaralı yataklar, bilyalı yataklar, mafsal odak Yataklar, küresel mesnetler, rulman yatak, rulmanlar, eğik bilyalı yataklar, yastık blok yatakları, seramik rulmanlar, otomotiv rulmanları, yataklar ve birinci sınıf yatakların çeşitli pompalar. Biz nedeniyle bizim yüksek kaliteli ürünler, düşük fiyatlar, yüksek stabilite ile ülkede profesyonel sanayinin tadını çıkarın.

2006 yılında başlayan iç ve dış pazarlara profesyonel pazar, iş taşıyan duman dükkanında güvenerek. Rulman endüstrisinin merkezi bölgede, birçok uzun vadeli sabit ortakları var. Şirket büyüdükçe, kaba gelen rulman için, biz, bir milyon adetlik üretimi tek noktadan üretim hatları kurduk. Yüksek pazar rekabeti ile ürünlerimizi diye.

Ben sıfır hata ürünleri, profesyonel üretim ekipmanları ve ses test ekipmanları giriş hedefe ulaşmak ve sürekli ürün kalitesini artırmak. Sevkiyat, çift kılavuzda ve test ekipmanı önce Sıkı denetim ürünlerin her parti tek tip standartlara uygun olmasını sağlamak için.

Birinci sınıf elde etmek için, en iyi kalite, müşteri memnuniyeti, müşterilerin iş hedeflerine emin olabilirsiniz sağlamak yapmak. Fiyat gücünü azaltmak amacıyla, bütünlük ve geliştirme iş bizim iş felsefesidir. Dünyanın dört bir yanından Hoşgeldin makaralı rulmanlar satıcı, bizim ortak olmak için.

 • İş Tipi

  Üretici fabrika ticareti
 • Konumu

  HK (Mainland)
 • Kuruluş Yılı

  2003
 • Toplam Çalışanlar

  106--200 kişi
 • Ana Ürünler

  Rulman her türlü, ayrıca mühürler, yağ keçeleri, otomobil parçaları, tekerlek hub rulmanlar temin edebilir
 • Toplam Yıllık Gelir

  US$50 Million - US$80 Million
 • İlk 3 Piyasa

  Batı Avrupa% 16.00 Kuzey Amerika% 16.00 Doğu Avrupa% 15.00 Orta Doğu% 9.00,
 • Ürün Sertifikaları

  Kalite yönetim sistemi belgesi, IQNet